Сенсомоторний ресурсний простір
z-bébé® у Міжріччі
Eco Friends School
z-bébé® для вас, якщо:
  • Ви нещодавно стали батьками і хотіли б зрозуміти, як берегти і зміцнити здоров'я вашої дитини;
  • Ваша дитина вже сіла / поповзла / пішла, і ви хочете бути впевнені, що нічого не упущено у її розвитку;
  • Вам важливо зрозуміти, у що варто і не варто інвестувати ваш батьківський час, тому що ваш ресурс і терпіння - не безмежні.
Програма раннього фізичного і сенсорного розвитку z-bébé® пропонує батькам, які приходять до нас з дітьми, допомогти розібратися у спірних або недостатньо висвітлених питаннях фізичного і сенсорного виховання дітей, попередити про те, що критично важливо, і дати можливість самостійно приймати рішення про те, як виховувати дітей.
Щодня ми наполегливо працюємо, щоб зробити наших маленьких і великих клієнтів щасливішими
Сенсомоторний розвиток z-bébé® для дітей від 1 до 3 років
Групові заняття у форматі "Дорослий+дитина"
Сенсомоторний розвиток z-bébé® для дітей від 3 до 7 років
Групові заняття у форматі самостійного відвідування
Свята у стилі z-bébé®
Організація Днів народження і інших свят у стилі z-bébé®, устаткування святкових майданчиків спеціалізованим обладнанням z-bébé®
z-bébé® семінари та інші події для дорослих
Онлайн і офлайн семінари для батьків на тему здоров'я, безпеки і розвитку дітей різного віку
Наш розклад
Вівторок 11:00 - 12:00
Четвер 11:00 - 12:00
Субота 11:00 - 12:00
Цикл і теми
занять z-bébé®
1
Яскравий Z-старт
Активності, які відповідають віковим особливостям дітей. Узгодженість та баланс фізичних та розумових типів активностей. Фази когнітивного розвитку та субфази сенсомоторного розвитку. Ампліфікація розвитку (широке розгортання і збагачення специфічних дитячих форм діяльності).
2
Розвиток головного мозку
Основні фази розвитку головного мозку дітей від народження до 7 років. Природні, людські та техногенні фактори впливу на розвиток головного мозку у дитинстві. Стратегії захисту стресового впливу на головний мозок у дитинстві.
3
Безпека фізичних вправ
Безпека спортивного інвентаря, навчального обладнання та іграшок. Потенційні загрози здоров’ю дітей, навички попередження, виявлення та знешкодження таких загроз.
4
Опорно-руховий апарат

Тім'ячко, товщина черепу дитини. Етапи формування хребта у дітей.

Профілактика сколіозу. Тестування клишоногості. Косолапість: основні напрямки терапії по Віленському. Вправи для укріплення гомілкостопних суглобів.

5
Стопотерапія
Методологія і правила масажу стоп дитини. Поліпшення роботи внутрішніх органів і систем організму дитини через вплив на рефлекторні зони стоп дитини.
6
Профілактика плоскостопості
Підготовка стопи немовлят до ходьби. Діагностичні процедури, визначення ступенів плоскостопості, у дітей, що починають ходити, рекомендації щодо профілактики плоскостопості. Комплекс вправ для профілактики плоскостопості.
7
Координація рухів
і баланс тіла
Вправи для координації рухів і балансування. Вправи для тренування вестибулярного апарату.
8
Базові рефлекси

Нервова система дітей. Поняття рефлексу. Дослідження рефлексів: підошовного, відсмикування, колінного, ахіллового, ліктьового розгинального і згинального. Корекція рефлексів та інстинктів. Системно-векторнапсихологія. Теорія соціального навчання Дж. Роттера.

9
Особливості і корекція
сну дитини

Рефлекс сну. Циркадні ритми у ранньому віці. Причини порушення сну дітей і підлітків. Питання кисневого голодування тканин організму під час сну. Рекомендації досягнення здорового сну, або "гігієна сну".

10
М'язи живота і здоров'я внутрішніх органів

Зрілість м'язів живота у ранньому віці. Тренування прямих і косих м'язів живота дітей. Тренування поверхневих м'язів грудей.Вісцеральний масаж для дітей: особливості, причини застосування і обмеження.

11
Регуляція дихання
Значення кисню і вуглекислого газу для дітей. Процес дихання. Транспорт газів кров'ю. Тканинне дихання - характеристика, структури, що його здійснюють. Огляд дихальної системи: повітроносні шляхи і легені, їх функції і будова. Механізм вдиху і видиху. Показники зовнішнього дихання - частота, ритм, глибина, легеневі обсяги.
12
Бебі-стречінг
Рання кінезотерапія.Зміцнення мускулатури дітей від народження до 7 років.
13
Флексосенсорика
Психофізіологічна релаксація дітей. Флексотерапія. Сенсорний розвиток і формування уявлень про навколишнє середовище. Типи функціональної організації нервової системи дітей (право-, лівостороння).

14
Розвиток точності і спритності

Вправи для розвитку спритності з м'ячем.

Вивчення кочення. Розуміння влучності. Замах над головою. Проходження смуги перешкод. Контроль і розуміння меж свого тіла.

15
Моторне планування
і велика моторика
Взаємозв’язок фізичного, соціального, когнітивного розвитку та вплив природних та неприродних факторів. Типи функціональної організації інтелекту моторних механізмів (руховий, зоровий, слуховий). Практичне застосування оздоровчих кінезо-практик. Моторне планування.
16
Розвиток моторики рук
Постановка техніки і укріплення захвату рук. Вправи для зміцнення м’язів поясу верхніх кінцівок, м’язів верхніх кінцівок. Постановка техніки підтягування. Норми фізичного навантаження рук у різному віці.
17
Розвиток моторики ніг
Вправи для зміцнення м’язів поясу нижніх кінцівок, м’язів нижніх кінцівок. Норми фізичного навантаження ніг у різному віці.
18
Стрес, страхи
Структури мозку залучені до обробки стресу. Хороший та поганий стрес. Вплив стресу на мозок. Незворотні зміни, і зміни, які можна коригувати. Відмінності у реакції на стрес хлопчиків та дівчат. Страхи і фобії у дітей.
19
Функціональна асиметрія головного мозку
Право- та/або лівостороння орієнтація. Домінування руки/ноги/слуху/зору: типи, гіпотези, причини виникнення. Позиція нейробіології
20
Мототерапія
Основи координаційної гімнастики за Френкелем та її обґрунтування за Якобом, Ейленбургом, Грассі, Фьорстером. Ранні гімнастичні вправи для немовлят за Сперанським та  їх терапевтичне застосування за Біру, Кольраухом, Кішем.
21
Формування позитивного мислення
Формування позитивного налаштування дитини. Важливість психофізіологічної адаптації, тісне споріднення з психічним, соматичним станом дітей і визначення перспектив їх корекції. Особливості формування психофізіологічних функцій у природних умовах перебування.
Особливості занять
z-bébé®
  • Наші заняття проходять у невеликих групах у форматі «дорослий + дитина», не більше 10 пар одночасно
  • Батьки отримують практичні знання та навички, які дають їм можливість самостійно застосовувати їх разом з дітьми
  • Практика фізичних навантажень поєднується з психомоторним і сенсорним тестуванням кожної дитини
  • Тривалість та інтенсивність занять залежить від вікової групи та біоритмів дитини
  • Наше обладнання виготовлено з натуральних матеріалів, переважно з дерева, воно міцне і надійне, що забезпечує якість та екологічність наших занять і відповідає концепції школи Eco Friends School.
Ціни
Одноразове заняття
200 ГРН
одноразовий платіж
Абонемент на місяць
1 500 ГРН
12 відвідувань на місяць
Абонемент на квартал
4 000 ГРН
36 відвідувань на квартал
Майстер-клас z-bébé®
600 UAH
одноразовий платіж
Семінар для батьків z-bébé®
950 UAH
одноразовий платіж
Дитяча вечірка z-bébé®
За домовленістю
одноразовий платіж
Під час занять z-bébé® ми вчимо дітей:
• Рухатися свідомо, контролювати своє тіло, бути впевненим у собі
• Здобути та збагачувати свій руховий досвід
• Спостерігати та аналізувати ситуації, вибираючи ефективний та безпечний спосіб діяльності
• Контролювати свої фізичні навички: швидкість, силу, гнучкість, витривалість ікоординацію
Наша команда
Наталя Максименко
Сертифікований інструктор з сенсомоторного розвитку дітей z-bébé®, сімейний, дитячий психолог, арт-терапевт, тренер психологічних тренінгів, мама 4 синів
Тетяна Шелест
Сертифікований інструктор з сенсомоторного розвитку дітей z-bébé®
Давайте збудуємо для дітей здорове майбутнє,
на яке вони безперечно заслуговують
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close
Наші контакти:
+38 068 044 99 11
ecofriendsschool@ukr.net
Адреса: КМ Міжріччя, вул. Фісташкова 60
Eco Friends school